Online školení k programu Midas GTS NX

22.02.2021

Odstartovala série online školení k programu Midas GTS NX!

Celkem je pro Vás připraveno 5 webinářů, které Vám pomohou zdokonalit se v GTS NX. Každý díl bude zaměřen na konkrétní téma.

Více informací o nové sérii školení včetně online registrace najdete zde. Tato série bude k dispozici pouze prostřednictvím živého webináře. Na aktivní účastníky čekají online certifikáty a překvapivé dárky. 

Program

  • 16. 2 2021      Komplexní analýza stability svahu
  • 9. 3. 2021       Základy seismické analýzy
  • 13. 4. 2021     Hluboké stavební jámy - analýza dle Eurokódu 7
  • 11. 5. 2021     Analýza fází výstavby tunelu
  • 8. 6. 2021      Numerické modelování zlepšení podloží

Kurz je navržen tak, aby posílil vaše dovednosti ve výpočetní geotechnice pomocí metody konečných prvků. 

Tato série není typickým formátem webinářů, ale praktickým školením, kde si budete moci nové znalosti také vyzkoušet. Během kurzů bude účastníkům poskytnuto zadání pro každé téma a vydána dvoutýdenní plná licence GTS NX k provedení úkolu.

  • Analýze stability svahů jsme se věnovali už v minulosti ve spolupráci s Doc. RNDr. Evou Hrubešovou, Ph.D. a Ing. Lukášem Ďurišem, Ph.D., z VŠB TU Ostrava. Záznam tohoto školení najdete zde a po registraci je volně k dispozici. 

Nová posila týmu

Posílili jsme náš tým technické podpory. Od začátku února můžete využít služeb našeho nového kolegy Ing. Felipe Gutiérreze. Felipe má dlouholeté zkušenosti s Midas GTS NX, ale také s jinými specializovanými softwary pro geotechniku a je vám plně k dispozici ve všech technických záležitostech. 

S čím vám dokáže pomoci? Věnuje se 3D numerickému modelování pro všechny typy geotechnických úloh od zakládání, přes výpočty stability, až po dynamické a další analýzy. Má zkušenosti s modelováním tunelů, posouzením sedání, analýzou stability svahu, analýzami napětí v důlních pilířích a analýzami spojenými s prosakováním.

Máte zájem o spolupráci na projektech 3D geotechnických výpočtů? Neváhejte nás kontaktovat!

Těšíme se na další spolupráci.

Ing. Felipe Gutiérrez

E-mail: felipe@midas-sw.cz